menuMENU
Ogłoszeń na Podlasianin.pl: 332
Ogłoszeń w poczekalni: 306
Ogłoszenia z ostatnich 24h: 0
Informacje

Regulamin

Regulamin Podlaskiej Platformy Ogłoszeniowej - Podlasianin.PL

1. Portal ogłoszeniowy podlasianin.pl to miejsce, gdzie użytkownicy mogą bezpłatnie zamieszczać różnego typu ogłoszenia w odpowiednich do tego kategoriach.

2. Użytkownik to osoba korzystająca z portalu podlasianin.pl.

3. Korzystanie z serwisu ogłoszeniowego podlasianin.pl oznacza akceptację tego regulaminu przez użytkownika.

4. Umieszczenie ogłoszeń w portalu podlasianin.pl jest całkowicie bezpłatne.

5. Portal podlasianin.pl skierowany jest dla osób zamieszkałych i powiązanych z woj.podlaskim.

6. Odpowiedzialność za publikowane w ogłoszeniu treści i materiały ponosi tylko i wyłącznie zamieszczający ogłoszenie użytkownik, administratorzy portalu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za dodawane treści.

7. Akceptacja regulaminu wiąże się z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji drogą e-mailową od portalu podlasianin.pl.

8. Zabrania się umieszczania jakichkolwiek treści i materiałów niezgodnych z polskim prawem, dobrymi obyczajami, wywołujących oburzenie, nawołujących do łamania prawa, przemocy itp.

9. Informacje zawarte na stronach serwisu podlasianin.pl mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem. Treść ogłoszeń niezgodnych z prawem oraz wszystkie informacje potrzebne do zlokalizowania ogłoszeniodawcy będą przekazywane odpowiednim organom ścigania.

10. Administratorzy portalu nie biorą udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami.

11. Ogłoszenia naruszające regulamin, duplikacje będą usuwane z portalu podlasianin.pl.

12. Publikując ogłoszenie użytkownik wyraża zgodę na publikacje jej treści i wszystkich danych uzupełnionych podczas dodawania ogłoszenia.

13 Serwis ogłoszeniowy podlasianin.pl zastrzega sobie prawo do: zawieszenia działania serwisu w dowolnym czasie i na dowolny okres, zaprzestania świadczenia usług ogłoszeniowych, usuwania ogłoszeń niezgodnych z prawem i niniejszym regulaminem, usuwania ogłoszeń konkurencyjnych do prowadzonej przez właściciela serwisu działalności, nie umieszczania/usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny.

14. Użytkownik korzystający z serwisu podlasianin.pl zgadza się na gromadzenie, przechowywanie, utrwalanie, opracowywanie, udostępnianie i usuwanie swoich danych przez serwis.

15. Serwis ogłoszeniowy podlasianin.pl zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie bez powiadamiania użytkowników serwisu.

16. Regulamin wchodzi w życie z dniem 08.01.2018r.Płatności obsługuje Dotpay
Płatności obsługuje Dotpay.pl

Copyright © . Wszystkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Edios.pl